KAYMAKAMLIK KUPASI FUTSAL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ

Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen 2013 Gemlik Kaymakamlık Kupası Futsal Turnuvası, Ödül töreni ile sahiplerini buldu. Ödül töreni öncesinde Gemlik Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK 'Turnuvaya katılan takımların centilmence ve fair play çercevesinde yapmış oldukları müsabakalardan dolayı memnun kaldığını, turnuvaya katılan ve renk katan tüm takımlara teşekkür ediyorum' dedi. Düzenlenen bu turnuvada emeği geçen Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil TUNÇ'u, Çotanak Spor Kulübünü ve Gücümspor Kulübünü teşekkür sertifikası ile onurlandırdı. Turnuvanın Şampiyonu ARKAS'a Kupa ve Madalyalarını takdim etti.

Gemlik Belediye Başkan Vekili Sayın Refik YILMAZ' Gemlik'imizin güzide kurumlarının birlik beraberlik içinde mücadele etmelerin ve saygı içinde turnuvanın tamamlanmasının Gemlik için onur verici olduğunu' belirterek Turnuvanın İkincisi Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Kupa ve Madalyalarını takdim etti.

Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Ahmet Adil TUNÇ 'Kaymakamlığımızın öncülüğünde gerçekleşen turnuvaya katılan tüm takımlara verdikleri güzel ve saygılı mücadeleden dolayı teşekkür etti' ve katkılarından dolayı Gemlik Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK ve Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik YILMAZ'a teşekkür sertifikası takdim etti.

Turnuvanın 3.cüsü GEMPORT 'un Kupa ve Madalyalarını takdim etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Necdet YILMAZ Turnuvanın Centilmen Takımı CARGILL adına Cesur ERDEM'e ve Turnuvanın 4.cüsü GEMLİK GÜBRE adına Emir MURTEZAOĞLU' na teşekkür sertifikası takdim etti.

Turnuvanın Gol kralı Hakan ÇEKİNMEZ (Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü) ödülünü Gemlik Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Arslan ÖZAYDIN tarafından takdim edildi.