ÜNİVERSİTE GENÇLİĞİNDEN FUTBOL VE MASA TENİSİ TURNUVASI ÖDÜLLERİ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Yerleşkesi Hukuk Fakültesi ve MYO Müdürlüğü İle Gemlik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün birlikte organize ettikleri Yerleşke Turnuvaları futbol ve masa tenisi müsabakaları ödül töreni 21 Mayıs 2013 Salı Günü yerleşke içerisindeki halı sahada gerçekleşti.

Futbol turnuvasının finalinden sonra gerçekleşen ödül törenine Gemlik Kaymakamı Cahit IŞIK, Asım Kocabıyık MYO Müdürü Prof. Dr. İlhan TURGUT, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil TUNÇ, Yurt-Kur Müdürü Salih Zeki MAZLUM, Asım Kocabıyık MYO Sekreteri Hasan ŞAHİN ve öğretim görevlileri katıldı.

1. Asım Kocabıyık Yerleşkesi Masa Tenisi Turnuvası; Asım Kocabıyık MYO ve Hukuk Fakültesinden 20 öğrencinin katılımıyla 15 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirildi.

Futbol Turnuvasına Hukuk Fakültesinden 4, Gemlik Asım Kocabıyık MYO'dan 8 takım katıldı. Toplam 120 öğrencinin ter döktüğü müsabakaların finali 21 Mayıs 2013 Salı Günü Saat 12.00'da yapıldı. Final maçı sonrası ödül törenine geçildi.

Ödül Töreninde kısa bir konuşma yapan Gemlik Kaymakamı Sn. Cahit IŞIK ' Üniversite gençliğimizin böylesi spor organizasyonlarına katılımını görmek bizleri son derece memnun etti. Bu müsabakalarda ter döken ve dereceye giren, girmeyen tüm üniversiteli gençlerimizi kutlarım. Üniversiteli gençlerimiz için böylesi bir spor organizasyonu gerçekleştiren Asım Kocabıyık MYO Müdürlüğümüze ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüze teşekkür ederim' diyerek sözlerini tamamladı.

Asım Kocabıyık Yerleşkesi Futbol Turnuvası Birincisi Asım Kocabıyık MYO Makine II' ye madalya ve kupalarını Gemlik Kaymakamı Sayın Cahit IŞIK, Turnuva ikincisi Asım Kocabıyık MYO Makine I'e MYO Sekreteri Hasan ŞAHİN, Turnuva üçüncüsü Asım Kocabıyık MYO Bahçe Tarımı II'ye MYO Öğretim Görevlisi Murat ÇETİN verdi.

Asım Kocabıyık Yerleşkesi Masa Tenisi Turnuva birincisi MYO Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi Ünal BAŞIBÜYÜK'e kupa ve madalyalarını MYO Okulu Müdürü Prof.Dr. İlhan TURGUT, Turnuva ikincisi Hukuk Fakültesi Öğrencisi Sait YİĞİTBAŞ'a Gemlik Yurt-Kur Müdürü Salih Zeki MAZLUM, Turnuva üçüncüsü MYO Makine Programı Öğrencisi Tufan KAPLAN'a Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Adil TUNÇ verdi.