T.C.
                                                                   GEMLİK KAYMAKAMLIĞI
                                                      TEBRİGATA GİRİŞ PROTOKOL LİSTESİ
 
 
 
SIRA NO
 
UNVANI
 
ADI SOYADI
 
1
Kaymakam
Kemal İNAN
 
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ (TBMM) ÜYELERİ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bursa Milletvekilleri
 
 
 
 
 
 
 
                                     
 
 
 
 
 
 
(AK PARTİ)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hakan ÇAVUŞOĞLU
Mustafa ESGİN
Refik ÖZEN
Emine Yavuz GÖZGEÇ
Ahmet KILIÇ
Efkan ALA
Osman MESTEN
Vildan Yılmaz GÜREL
Zafer IŞIK
Muhammet Müfit AYDIN
Atilla ÖDÜNÇ
(MHP)
 
 
İsmet BÜYÜKATAMAN
Mustafa Hidayet VAHAPOĞLU 
 
 
(CHP)
 
 
 
Lale KARABIYIK
Erkan AYDIN
Nurhayat Altaca KAYIŞOĞLU
Orhan SARIBAL 
Yüksel ÖZKAN
 
 
(İYİ PARTİ)
 
İsmail TATLIOĞLU
Ahmet Kamil EROZAN
 
MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GARNİZON KOMUTANI
3
Tank Albay
Kıvanç KERPİŞÇİ
 
GEMLİK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
 
4
Belediye Başkanı
Mehmet Uğur SERTASLAN
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI-ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI
 
5
Cumhuriyet Başsavcısı
Ali ÜLGER
 
ÜNİVERSİTE
 
 
6
 
Hukuk Fakültesi Dekan V.
Prof.Dr. Yusuf ULCAY
Uludağ Üniversitesi Gemlik Meslek Yüksek Okulu Yerleşke Müdürü
Prof.Dr. Cumhur AYDINALP
 
BARO BAŞKANI
 
7
Baro Temsilcisi
 
 
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
 
8
İlçe Jandarma Komutanı
Bnb. Mehmet Barış BOZKURT 
İlçe Emniyet Müdürü
Abdülkadir YÜCE
 
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA BELİRLENEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
 
 
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞI
 
10
Askerlik Şubesi Başkanı V.
Per. Başçavuş Serdar KILIÇ 
 
HÂKİMLER, SAVCILAR, NOTERLER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11
 
 
 
 
Cumhuriyet Savcıları
Yaşar BALTACIOĞLU
Özgen DOĞAN
Turgut SELVİ
Barış ZEHİR
Hakan DİRİARIN
Emre ORMAN
Fatih GÖNDÜZ
Talha AYDIN
 
 
Hakimler
Kenan GÜL
İbrahim AVCI
Melek YILMAZ
Yasin ARSLAN
Tuncay KİRİKTAŞ
Abdullah Zahit ÜNLÜ
Feyza TÜRKMEN
I. Noter
 
II. Noter
 
III. Noter
 
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALAFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 
 
 
 
 
 
 
12
 
İktidar Partisi İlçe Başkanı
(Adalet ve Kalkınma Partisi)
Yaşar İSLAM
Ana Muhalefet Partisi İlçe Başkanı (Cumhuriyet Halk Partisi)
Cemil ACAR
Mecliste Grubu Bulunan Siyasi Parti İlçe Başkanı
(Milliyetçi Hareket Partisi)
Mehmet Emin ÖZCANBAZ
Mecliste Grubu Bulunan Siyasi Parti İlçe Başkanı
(Halkların Demokratik Partisi)
Leyla METİN
Mecliste Grubu Bulunan Siyasi Parti İlçe Başkanı
(İyi Parti)
  
 
 
CUMHURBAŞKANLIĞI, BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ BÖLGE VE İLÇE MÜDÜRLERİ
 CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
13
İlçe Müftüsü
Dr. Mehmet Reşat ŞAVLI
 
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
 
 
      14
 
İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü
Yaşar YARAY
İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  Vakfı Müdürü
Zuhal SEVİM
Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Şube Müdürü
Emin MERAL
Çalışma ve İş Kurumu Gemlik  Şube  Müdürü
Ünver ÜNVER
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
15
Tapu Müdürü
Leyla SARIBAL EĞİN
Kadastro Şefliği-Kadastro Şefi
 
Milli Emlak Müdür V.
Özgür ESMER
 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
16
Uludağ Elektrik İşletme Müdürü
Muharrem ALIÇ
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
17
Kredi ve Yurtlar Kurumu  İlçe Müdürü
Salih Zeki MAZLUM
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
Sabri KARAMAN
 
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
18
Mal Müdürü 
Sevdin ADIGÜZEL
Vergi Dairesi Müdürü
Serdar ÇITA
Hazine Avukatı
Akgül BOZADA
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
19
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Müzeyyen ÖZFİDAN
İlçe Nüfus Müdürü
Nazlı DEĞİRMENCİ
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
20
Celal Bayar Müze Müdürü
 
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
21
Milli Eğitim Müdürü
Mehmet DURAN
Milli Eğitim Şube Müdür 
Nihat ERGÜL
Milli Eğitim Şube Müdür 
Adem ŞAHİN
Milli Eğitim Şube Müdürü
Ali Rıza ATLI
 
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
 
22
İlçe Sağlık Müdür V.
Enes ÖZDEMİR
Devlet Hastanesi Bşk.
Şahmeran ÇELENKOĞLU
Devlet Hastanesi Müdürü
Güven GÜZEL
Verem Savaş Dis.Tbp.
Bedriye KÖRÜKÇÜ
 
 
 
SANAYİ ve TEKNOLOJİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
23
 
 
 
 
 
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
24
Tarım ve Orman İlçe Müdürü
Müveddet ATMACA
Gemlik Orman İşletme Şefi
Kenan ÜNAL
Umurbey Orman İşletme Şefi
Mehmet Faruk ÖZDEMİR
Kumla Orman İşletme Şefi
 
 
TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
25
Gümrük Müdürü 
Muammer ÜNAL
Serbest Bölge Müdürü
Halittin TOK
 
 
 
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
 
 
26
Posta İşletme Müdürü
 
Türk Telekom Şefliği
Serkan AKSOY
Liman Başkanlığı
Mustafa Asım SULU
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
 
 
 
27
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RESMİ BANKALAR
 
 
28
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
Ferhat ERDOĞAN
T. Vakıflar Bankası Müdürü
Necmettin ŞİMŞEK
T.Halk Bankası Müdürü
Tahsin KAMSIZ
 
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER
 
 
 
 
 
 
 
 
 
29
Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Bşk
 
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı
 
Demokrat Bölgeler Partisi İlçe Bşk.
 
Demokrat Parti İlçe Başkanı
 
Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı
 
Doğru Yol Partisi İlçe Başkanı
 
Emek Partisi İlçe Başkanı
 
Halkın Kurtuluş Partisi İlçe Bşk.
 
Hür Dava Partisi İlçe Başkanı
 
Merkez Partisi İlçe Başkanı
 
Millet Partisi İlçe Başkanı
 
Saadet Partisi İlçe Başkanı
 
Türkiye Komünist Partisi İlçe Bşk.
 
Hak ve Hakikat Partisi İlçe Bşk.
 
Vatan Partisi İlçe Başkanı
 
 
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
 
 
 
 
 
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GEMLİK BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
 
 
 
 
 
 
 
31
Gemlik Belediye Meclis Üyeleri
(Adalet ve Kalkınma Partisi)
 
Gemlik Belediye Meclis Üyeleri
(Cumhuriyet Halk Partisi)
 
Gemlik Belediye Meclis Üyeleri (Milliyetçi Hareket Partisi)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
32
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı
Paşa AĞDEMİR
Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı
 
Ticaret Borsası Başkanı
Özden ÇAKIR
Ticaret Borsası Meclis Başkanı
Servet PEHLİVAN
Ziraat Odası Başkanı
Ali ÇELİK
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı
İsmail BEKİ
Şoförler ve Oto. Odası Başkanı
Ayhan GÜNDOĞDU
Esnaf Kefalet Koop. Başkanı
Mevlüt AVCI
Marmara Birlik Tarım Satış Kooperatifi. Başkanı
İbrahim DEMİR
Minibüsçüler ve Otobüsçüler Odası Başkanı
Erol AKSOY
Mimarlar Odası Gemlik Şubesi
Kenan ÇAKIR
İnş. Mühendisleri Odası Gemlik Şubesi
Hasan HAMALOĞLU
Muhasebeciler Odası Gemlik Şubesi
İhsan ACAR
Deniz Ticaret Odası Başkanı
 
 
BASIN TEMSİLCİLERİ
 
 
 
33
Körfez Gazetesi
Kadri GÜLER
Gündem Gazetesi
Hurşit TOPAL
Gemlik Haber
Serhat SEFEROĞLU
Gemlik Life
Feyzi SARIKAYA
 
ÖZEL BANKALAR
 
 
 
 
 
 
34
Türkiye İş Bankası Müdürü
 
Yapı Kredi Bankası Müdürü
 
Garanti Bankası Müdürü
 
Akbank Müdürü
 
Finansbank Müdürü
 
TEB Bankası Müdürü
 
İNG Bank Müdürü
 
HSBC Bankası Müdürü
 
Deniz Bank Müdürü
 
Kuveyt Türk Bankası Müdürü
 
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
 
 
 
 
 
 
 
 
35
Gaziler Derneği
 
Türk Hava Kurumu Gemlik Şubesi
 
Türkiye Kızılay Derneği Gemlik Şubesi
 
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Gemlik Şubesi
 
Verem Savaş Derneği
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gemlik Şubesi
 
Atatürkçü Düşünce Derneği Gemlik Şubesi
 
Türk Polis Emeklileri Derneği
 
 
 
 
 
 
 
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIFLAR
 
 
 
 
36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DİĞER DERNEK, VAKIF VE KURULUŞLAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
37
Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği
 
Türkiye Muhtarlar Derneği Gemlik Şubesi
 
Türkiye Şehit ve Gaziler Derneği Gemlik Şubesi
 
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gemlik Şubesi
 
Türkiye Kızılay Derneği Gemlik Şubesi
 
Türk Hava Kurumu Gemlik Şubesi
 
Atatürkçü Düşünce Derneği Gemlik Şubesi
 
Verem Savaş Derneği Gemlik Şubesi
 
Türkiye Emekliler Derneği Gemlik Şubesi
 
Türk Polis Emeklileri Derneği
 
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gemlik Şubesi
 
Gemlik Engelliler ve Yardımlaşma Derneği
 
Hastane Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği
 
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Gemlik Şubesi
 
Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları Derneği
 
Gemlik Yardım Sevenler Derneği
 
Bursa Afet Gönüllüleri Derneği
 
Bursa Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Derneği
 
BP Petrolleri A.Ş.
 
BORUSAN- Birleşik Boru Fabrikaları A.Ş.
 
BORUSAN Lojistik A.Ş.
 
Çimtaş Çelik İml. Mon. Tek. A.Ş.
 
MKS Marmara Ent. Kim. Sac. A.Ş.
 
Borçelik Çelik San. Tic.A.Ş.
 
Gemlik Gübre San. A.Ş.
 
Verona Mermer A.Ş.
 
Diabas Mermercilik Tic. A.Ş.
 
Birlik Galvaniz Sac Tic. A.Ş.
 
Aydın Madencilik A.Ş.
 
Kütük Mermer AŞ.
 
N.H.Haksan Kapalı Kasa Tic A.Ş.
 
Baktat Gıda San.Tic.A.Ş
 
Gemport A.Ş.
 
Şaypa A.Ş
 
Özhan Marker A.Ş.
 
Roda Limanı A.Ş.
 
Murat Teknik otomat Sanayii
 
Gemlik Özdilek Alış-Ver. Merk.
 
Yazaki
 
AB Rotech